+48 730 720 264 studio@domowaspizarnia.pl

Pierwsze w Kielcach Studio Kulinarne!

Strefa dla Dzieci

Jeśli szukacie nietypowego pomysłu na fajne spędzenie czasu przez wasze dziecko to przestrzeń Studio Domowa Spiżarnia jest do tego stworzona.

dlaciebie-icon03

Rodzinny Galimatias

Seria warsztatów kulinarnych kierowanych dla dzieci w różnym wieku (zarówno tych najmłodszych, jak i nastolatków) i ich opiekunów, podczas których młodzi kucharze będą mogli dowiedzieć się od specjalistów, że gotowanie wcale nie musi być przykrym obowiązkiem, ale może być świetną zabawą. Zajęcia dla rodzin to idealny pomysł na wspólne, kreatywne spędzenie czasu ze swoim dzieckiem. Czy istnieje lepszy team niż rodzić i dziecko?

dlaciebie-icon05

Warsztaty dla grup przedszkolnych i szkolnych

Oferujemy zajęcia kulinarne dla grup, dostosowane do wieku i potrzeb dzieci. Nasza kuchnia jest bezpieczna i wyposażona tak, aby nawet najmłodsi kucharze czuli się w niej komfortowo i mogli przeżyć wiele fajnych chwi.

dlaciebie-icon06

Przyjęcia urodzinowe

Kulinarne warsztaty w gronie przyjaciół to na pewno jeden z ciekawszych pomysłów na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka. Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów tematycznych, bo np. jaki fan bajek Disney’a nie chciałby zjeść spaghetti z klopsikami z bajki „Zakochany kundel”, sufleta serowego z „Pięknej i Bestii”, czy magicznych ciasteczek z „Alicji w Krainie Czarów”.

Strefa dla Dzieci

Nadchodzące warsztaty

Masz dodatkowe pytania?

Szukasz konkretnych warsztatów, masz pomysł na inne działania, a może chcesz zorganizować u nas swoje wydarzenie dla najmłodszych?