Dziecięcy Galimatias: Mikołajki – Grupa 1

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!

Termin: 03-12-2023
Godzina: 10.00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Tomasz Zapała
Cena: 145 zł
Całkowita ilość miejsc: 20

O warsztatach

Mikołaj to ulubiony święty wszystkich dzieci. W tym pięknym, grudniowym czasie może warto nie tylko spotkać się ze Świętym Mikołaje, ale również lepiej poznać kraj jego pochodzenia i kuchnię jaką na co dzień smakuje Mikołaj.

 

W menu:

– Lohikeitto – tradycyjna fińska zupa z łososiem,

– Przysmak Św. Mikołaja – wołowe klopsiki w aromatycznym, ciemnym sosie z frytkami i żurawiną,

– Marchewkowe babeczki, czyli ciasteczka nie tylko dla reniferów,

– Gorąca czekolada z malinami i bitą śmietaną.

Oprócz typowych warsztatów kulinarnych na uczestników czeka również niespodzianka i małe prezenty.

 

Informacje organizacyjne:

– Grupa 1 rozpoczyna się o godzinie 10.00 (proszę zwracać uwagę do której grupy zapisaliśmy dziecko)

– warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 – 14 lat

– do 8 roku życia (włącznie) dzieci pracują na jednym stanowisku z opiekunem (jeden bilet na dwoje)

– dzieci powyżej 8 roku życia pracują samodzielnie (rodzice mogą dokupić bilet na swoje stanowisko z 50% rabatem wpisując na stronie kod rabatowy GALIMATIAS)

– prosimy o pozostawienie kurtek w szatni po lewej stronie od wejścia

– UWAGA! Nieobecność dziecka na warsztatach można zgłosić maksymalnie 24 godziny przed rozpoczęciem warsztatów, wtedy bilet jest zamieniany na wejściówkę na inne dowolne warsztaty dla dzieci

 

Dziecięcy Galimatias to warsztaty stworzone z myślą o najmłodszych. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni.

 

Zdjęcia
O prowadzącym

Tomasz Zapała – Zafascynowany sztuką kulinarną od najmłodszych lat. Stawiając na swoim, ukończył Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach. Po zdobyciu zawodu kucharza zyskiwał doświadczenie w wielu restauracjach na terenie województwa Świętokrzyskiego, po to by przez kilka lat wykazać się jako szef kuchni w Restauracji Draga w Jastarni. Zdobywał również doświadczenie m. in. w ***Hotelu Kameralnym, w ***Hotelu Willa Hueta czy w restauracji Żółty Słoń w Kielcach. Jako kierownik ds. gastronomii zajmował się organizacją wielu eventów. Jako wieloletni trener z zakresu sztuki kulinarnej, wspierał rozwój osób niepełnosprawnych. Jego wykształcenie na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie na kierunku Technologii Żywności i Żywienia oraz studia pedagogiczne pozwoliły mu objąć stanowisko nauczyciela przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach oraz jako szkoleniowca w Studiu Kulinarnym – Domowa Spiżarnia, gdzie z pasją i zaangażowaniem przekazuje swoje umiejętności młodemu pokoleniu. Co nie znaczy, że zrezygnował ze swojej pasji którą jest gotowanie i chętnie pomaga znajomym szefom kuchni w restauracjach na terenie swojego regionu.

Jest osobą pełną energii. Lubi nowe wyzwania i chętnie się ich podejmuje.

Mąż oraz tata dwóch wspaniałych synów. Z rodziną spędza każdą wolną chwilę. Z sentymentu raz do roku spędza choć kilka dni w Jastarni.

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!