+48 730 720 264 studio@domowaspizarnia.pl

Pierwsze w Kielcach Studio Kulinarne!

Strefa dla Biznesu

Integracja poprzez wspólne gotowanie to świetna opcja na budowanie dobrych relacji między pracownikami w firmie, bo przecież nic tak wspaniale nie łączy ludzi jak dobre jedzenie. Zobacz co możemy razem zrobić i pamiętaj, że każda oferta jest przygotowywana indywidualnie dla Ciebie:

dlaciebie-icon05

Integracyjne warsztaty kulinarne

Podczas warsztatów uczestnicy pod okiem specjalisty przygotują  kilku daniowe menu, którego na koniec skosztują podczas wspólnej kolacji. Ofertę dobieramy indywidualnie do profilu firmy, zainteresowań, budżetu i liczby pracowników.

dlaciebie-icon03

Pokazy kulinarne

Możliwe, że zarówno Ty jak i Twoi pracownicy nie koniecznie lubicie gotować, dlatego chętnie zorganizujemy dla Was pokaz kulinarny podczas którego kucharz na żywo przygotuje dla Was pyszne śniadanie/obiad/kolację.

dlaciebie-icon04

Wynajem studia

Chcesz przeprowadzić własne szkolenie? A może potrzebujesz przestrzeni na sesję zdjęciową? Nie ma problemu, z wielką przyjemnością wynajmiemy Ci nasze studio na godziny, a nawet dniówki.

dlaciebie-icon01

Pokazy produktowe

Oprócz doskonale wyposażonej sali warsztatowej idealnej na pokazy produktów związanych z branża gastronomiczną, posiadamy również bardzo ładną salę jadalnianą która będzie doskonałym miejscem na pokazy produktów niezwiązanych ze sztuką kulinarną.

dlaciebie-icon02

Imprezy okolicznościowe

Organizujemy również imprezy okolicznościowe, tj. Spotkania wigilijne, kolacje biznesowe itp. Jeśli jesteś zainteresowany to skontaktuj się z nami.

Masz dodatkowe pytania?

Jeżeli potrzebujesz oferty na ciekawe warsztaty, integrację pracowników czy wynajem studia na sesję fotograficzną.