Dziecięcy Galimatias: Tortowe ABC

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!

Termin: 21-01-2023
Godzina: 10.00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Tomasz Zapała
Cena: 99 zł
Całkowita ilość miejsc: 20

O warsztatach

Na warsztatach dziecięcy galimatias: tortowe ABC każdy z uczestników będzie mógł się przekonać, że wystarczą dobre chęci i trochę zaangażowania, aby samodzielnie wykonać smaczny tort.

Podczas zajęć każde dziecko przygotuje swój mały torcik biszkoptowy z kremem i owocami oraz dekoracją czekoladową, który zabierze ze sobą do domu.

Po skończonych warsztatach odbędzie się również degustacja pysznego tortu przygotowanego przez prowadzącego w trakcie trwania warsztatów.

Informacje organizacyjne:

– warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 – 14 lat

– do 8 roku życia (włącznie) dzieci pracują na jednym stanowisku z opiekunem (jeden bilet na dwoje)

– dzieci powyżej 8 roku życia pracują samodzielnie (rodzice mogą dokupić bilet na swoje stanowisko z 50% rabatem wpisując na stronie kod rabatowy GALIMATIAS)

– warsztaty odbędą się o godzinie 10.00 (prosimy o pozostawienie kurtek w szatni po lewej stronie od wejścia)

– UWAGA! Nieobecność dziecka na warsztatach można zgłosić maksymalnie 24 godziny przed rozpoczęciem warsztatów, wtedy bilet jest zamieniany na wejściówkę na inne dowolne warsztaty dla dzieci

 

Dziecięcy Galimatias to warsztaty stworzone z myślą o najmłodszych. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni.

Zdjęcia
O prowadzącym

Krzysztof Nawrot – Kucharz z zamiłowania od najmłodszych lat. Absolwent ZSPS w Kielcach oraz magister Wszechnicy Świętokrzyskiej. Szkolił się i pracował  w wielu kieleckich restauracjach i hotelach takich jak: Hotel Pod Złotą Różą, Exbud, Dal, Roadway, La Cucina Italiana, Żółty Słoń i Niebieska Sowa. Dietetyk w Stowarzyszeniu Nadzieja Rodzinie. W ostatnich latach przekazuje swoją wiedzę poprzez szkolenia oraz naukę przedmiotów zawodowych w kieleckiej szkole AWANS, rozwijając w młodszym pokoleniu miłość do gotowania.

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!