Rodzinny Galimatias ze Stefcią i Mateuszem z MasterChefa

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!

Termin: 06-10-2019
Godzina: 10.00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Stefania Jankielewicz i Mateusz Oleksa
Cena: 99 zł
Całkowita ilość miejsc: 20

O warsztatach

Rodzinny Galimatias to rodzinne warsztaty przygotowane z myślą o całej rodzinie. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni.

Najbliższe warsztaty to prawdziwa gratka dla młodych miłośników gotowania. Warsztaty poprowadzi Stefcia Jankielewicz i Mateusz Oleksa, urocza para młodych kucharzy znana z 3 edycji popularnego programu MasterChef Junior.

Na warsztatach uczestnicy przygotują z pomocą Stefci i Mateusza na danie główne łososia i polędwiczki wieprzowe w sosie cytrynowym z surówką a na deser churrosy.

Brzmi pysznie? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

Warsztaty są przewidziane dla dzieci od 4 roku życia, na warsztaty dzieci są zapraszane wraz z opiekunem, który będzie służył im pomocą przy wykonywaniu słodkości. Dzieci od 10 roku życia nie muszą być pod opieką rodzica. Zakup jednej wejściówki na warsztaty rodzinny galimatias obowiązuje dla dziecka wraz z opiekunem.

Zdjęcia
O prowadzącym

Stefcia Jankielewicz –najmłodsza uczestniczka III edycji Masterchef Junior i pasjonatka wybornej kuchni. Uwielbia gotować dania kuchni polskiej i włoskiej, promuje ekologiczne składniki i popiera kuchnię wegetariańską oraz aktywny tryb. Sama pływa, jeździ konno. Od dwóch lat rozwija umiejętności jeździeckie, startuje w zawodach, a dla swojego konia przygotowuje przysmaki. Uwielbia podróże z których przywozi pomysły kulinarne. W przyszłości marzy o własnej stadninie koni połączonej z restauracją, gdzie swoich gości będzie witać zdrowym jedzeniem i uczyć szacunku do zwierząt.

Mateusz Oleksy – uczestnik III edycji Masterchef Junior oraz Małych Szefów. Prowadzi warsztaty kulinarne dla dzieci i prezentuje własne sposoby na proste gotowanie na swoim kanale you tube.  Jest wielbicielem kuchni azjatyckiej ale nieobce są mu dania z najróżniejszych zakątków świata.

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!