Rodzinny Galimatias: Lunchbox idealny do szkoły

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 9

Termin: 08-09-2020
Godzina: 17.00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Justyna Ciesiun
Cena: 89 zł
Całkowita ilość miejsc: 18

O warsztatach

Rodzinny Galimatias to rodzinne warsztaty przygotowane z myślą o całej rodzinie. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni.

Na warsztatach zajmiemy się tematem drugiego śniadania do szkoły.
W czasach kiedy szkolne sklepiki przeszły żywieniową rewolucję może i my sami powinnyśmy poszerzyć naszą wiedzę lunch boxową i nieco odsunąć na bok szkolny klasyk, czyli bułkę z serem.

 

Na warsztatach przygotujemy pyszne, zdrowe i oryginalne propozycje pudełek do szkoły. W menu znajdą się m.in. takie śniadaniowe propozycje jak:

– hot – dogi, które możesz zabrać ze sobą do szkoły,

– tortille zamiast klasycznej kanapki,

– pizzerinki,

– jogurt z musli.

 

Podczas warsztatów dowiemy się również czym jest tak często wspominana dzienna porcja owoców i warzyw i w jakiej formie najlepiej ją ze sobą zabrać do szkoły.

 

Do nadania odpowiedniego charakteru przygotowywanym daniom w trakcie warsztatów zostaną użyte specjalne pojemniki na śniadanie na wynos, które dzieciaki będą mogły ze sobą zabrać do domu.

 

Informacje organizacyjne:

– warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 -16 lat

– bilet obejmuje: dziecko +opiekuna

– cena za bilet: 89 zł

Zdjęcia
O prowadzącym

Justyna Ciesiun – po 15 latach pracy w korporacji zmieniła swoją ścieżkę zawodową. Odnalezienie się w scenerii kulinarnej było tylko chwilą. Swoją pasję wykorzystuje w kuchni eksperymentując i testując różne przepisy. Uwielbia dzieci, to dzięki nim praca w kuchni daje taką przyjemność. Na co dzień z rodziną stara się przestrzegać zasad zdrowego odżywiania poprzez wspólne gotowanie i zabawę. Podczas warsztatów stara się przekazać ogromną dawkę wiedzy z dużą dozą humoru. Wolne chwile lubi spędzać za obiektywem aparatu, zagłębiając techniki fotografii kulinarnej. Wielbicielka wyrobów cukierniczych i szczerości na talerzu.

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 9