Rodzinny Galimatias: Strasznie fajne przygotowanie do Halloween (dzieci 4-7 lat)

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 3

Termin: 19-10-2019
Godzina: 14.00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Gosia Góral
Cena: 79 zł
Całkowita ilość miejsc: 15

O warsztatach

Halloween nie dość, że straszne to na dodatek z pustym brzuchem?!

O nie! W tym roku najlepszy z darów jesieni jakim jest dynia wykorzystamy nie jako straszący lampion, ale jako fantastyczny produkt do stworzenia pysznego obiadu.

Menu na warsztaty:

Danie główne

Kluseczki dyniowe z masełkiem szafranowym

Deser:

Halloweenowe ciasteczka

Warsztaty są przewidziane dla dzieci od 4 do 7 roku życia, na warsztaty dzieci są zapraszane wraz z opiekunem, który będzie służył im pomocą przy gotowaniu.

Rodzinny Galimatias to rodzinne warsztaty przygotowane z myślą o całej rodzinie. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni.

Warsztaty z tej serii będę się odbywały w 2 soboty każdego miesiąca.

Zdjęcia
O prowadzącym

Małgorzata Góral – jedna z najmłodszych prowadzących w naszym studiu. Wielka miłośniczka jedzenie i gotowania, która przy okazji uwielbia również dzieci. Wynikiem tego jest fakt, że Gosia już od pierwszego roku studiów prowadziła warsztaty dla dzieci w jednym z Warszawskich studiów kulinarnych, także doświadczenie przy pracy z dziećmi ma ogromne. Ukończyła wychowanie fizyczne na AWF w Warszawie, co jest mocno związane z jej życiową pasją łucznictwem olimpijskim.

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 3