Rodzinny Galimatias: Pasta i basta

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!

Termin: 14-09-2019
Godzina: 10.00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Hubert Sanecki
Cena: 59 zł
Całkowita ilość miejsc: 20

O warsztatach

Kolejne warsztaty z serii Rodzinny Galimatias to istna makaronowa uczta. Na warsztatach dzieciaki z małą pomocą swoich opiekunów będą mieli szansę nauczyć się i przygotować prawdziwy domowy makaron.

W menu przewidziane spaghetti z soczystymi pulpecikami oraz zapiekane tagliatelle z kurczakiem, jajkiem i szczypiorkiem.

Jeśli Twój milusiński kocha makaron to gwarantujemy, że te propozycje będą strzałem w dziesiątkę.

Warsztaty są przewidziane dla dzieci od 4 roku życia, na warsztaty dzieci są zapraszane wraz z opiekunem, który będzie służył im pomocą przy wykonywaniu słodkości. Dzieci od 10 roku życia nie muszą być pod opieką rodzica. Zakup jednej wejściówki na warsztaty rodzinny galimatias obowiązuje dla dziecka wraz z opiekunem.

Rodzinny Galimatias to rodzinne warsztaty przygotowane z myślą o całej rodzinie. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni.

Warsztaty z tej serii będę się odbywały w 2 soboty każdego miesiąca, w godzinach porannych.

Zdjęcia
O prowadzącym

HUBERT SANECKI – Ambitny i kreatywny Szef kuchni Binkowski Dworek otwarty na wszelkie nieschematyczne i trudne do przyrządzenia produkty kulinarne. Nie boi się wyzwań, wciąż podnosi sobie poprzeczkę. Specjalista w fine diningu. Najlepiej odnajduję się w kuchni polskiej i włoskiej. Jego kuchnia charakteryzuje się nie tylko dbałością o smak, ale również różnorodnością i troską o estetykę dań. W swoich kreacjach kulinarnych często wraca do korzeni, czerpiąc z bogactwa regionalnych produktów. Jeden z trzech Fundatorów i współzałożycieli Fundacji Świętokrzyskich Szefów Kuchni i Kucharzy. W organizacji piastuje stanowisko Skarbnika. Nauczyciel zawodu w zespole szkół ZDZ w Kielcach.

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!