+48 730 720 264 studio@domowaspizarnia.pl

Pierwsze w Kielcach Studio Kulinarne!

Rodzinny Galimatias: Kolorowy Dzień Dziecka

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 1

Termin: 1-06-2019
Godzina: 10.00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Hubert Sanecki
Cena: 99 zł
Całkowita ilość miejsc: 20

O warsztatach

Dzień Dziecka już tuż tuż! Pozwól swojemu dziecku poczuć się jak prawdziwy MasteChef w tym wyjątkowym dniu.

Wszystkie dzieci zapraszamy na warsztaty kulinarne podczas których dzieciaki przygotują:

  • smoothie truskawkowe z bitą śmietaną na trzy sposoby,
  • pancakes’y z syropem klonowym i owocami,
  • lody waniliowe mrożone ciekłym azotem.

Brzmi smacznie?

Dodatkowo całe wydarzenie uświetni obecność animatora, który zadba by nasze pociechy oprócz przygotowywania potraw dobrze się bawiły podczas licznych zabaw i konkursów.

Warsztaty są przewidziane dla dzieci od 4 roku życia, na warsztaty dzieci są zapraszane wraz z opiekunem, który będzie służył im pomocą przy wykonywaniu słodkości. Dzieci od 10 roku życia nie muszą być pod opieką rodzica. Zakup jednej wejściówki na warsztaty rodzinny galimatias obowiązuje dla dziecka wraz z opiekunem.

Rodzinny Galimatias to rodzinne warsztaty przygotowane z myślą o całej rodzinie. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni.

Warsztaty z tej serii będę się odbywały w 2 soboty każdego miesiąca, w godzinach porannych.

Zdjęcia
O prowadzącym

HUBERT SANECKI – Ambitny i kreatywny Szef kuchni Binkowski Dworek otwarty na wszelkie nieschematyczne i trudne do przyrządzenia produkty kulinarne. Nie boi się wyzwań, wciąż podnosi sobie poprzeczkę. Specjalista w fine diningu. Najlepiej odnajduję się w kuchni polskiej i włoskiej. Jego kuchnia charakteryzuje się nie tylko dbałością o smak, ale również różnorodnością i troską o estetykę dań. W swoich kreacjach kulinarnych często wraca do korzeni, czerpiąc z bogactwa regionalnych produktów. Jeden z trzech Fundatorów i współzałożycieli Fundacji Świętokrzyskich Szefów Kuchni i Kucharzy. W organizacji piastuje stanowisko Skarbnika. Nauczyciel zawodu w zespole szkół ZDZ w Kielcach.

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 1