+48 730 720 264 studio@domowaspizarnia.pl

Pierwsze w Kielcach Studio Kulinarne!

Rodzinny Galimatias: Czekolada

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!

Termin: 18-05-2019
Godzina: 10.00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Krzysztof Zamczyk
Cena: 59 zł
Całkowita ilość miejsc: 20

O warsztatach

Już w najbliższą sobotę w studiu Domowa Spiżarnia odbędą się pierwsze warsztaty kierowane dla dzieci. Tematem warsztatów będzie czekolada.
W programie warsztatów przewidziane jest wykonanie muffin czekoladowych z bitą śmietaną i dodatkami, czekoladowych lizaków oraz sałatki owocowej z sosem jogurtowym i owocami. Dla dzieci odbędzie się również mini konkurs z nagrodami.

Warsztaty są przewidziane dla dzieci od 4 roku życia, na warsztaty dzieci są zapraszane wraz z opiekunem, który będzie służył im pomocą przy wykonywaniu słodkości. Dzieci od 10 roku życia nie muszą być pod opieką rodzica. Zakup jednej wejściówki na warsztaty rodzinny galimatias obowiązuje dla dziecka wraz z opiekunem.

Rodzinny Galimatias to rodzinne warsztaty przygotowane z myślą o całej rodzinie. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni. Warsztaty z tej serii będę się odbywały w 2 soboty każdego miesiąca, w godzinach porannych.

Zdjęcia
O prowadzącym

KRZYSZTOF ZAMCZYK – rdzenny kielczanin zakochany w Ziemi Świętokrzyskiej. Przez lata pracy przeszedł przez wszystkie etapy w hierarchii gastronomicznej, od praktykanta do właściciela lokalu. Miłośnik naturalnych rozwiązań w kuchni. Autor i twórca portalu wiemcogotuję.pl, gdzie dzieli się swoim punktem widzenia świata oczami kucharza. Prezes spółki Maxi Chef. Jeden z trzech Fundatorów i współzałożycieli Fundacji Świętokrzyskich Szefów Kuchni i Kucharzy. W organizacji piastuje stanowisko Przewodniczącego Rady Fundacji. Nauczyciel zawodu w zespole szkół ZDZ w Kielcach.

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!