Kurs Fotografii Kulinarnej z Aż Miło

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 10

Termin: listopad 2019

Prowadzący: Aż Miło
Cena: 800 zł
Całkowita ilość miejsc: 10

O warsztatach

Fotografia kulinarna może obyć się bez specjalistycznego sprzętu i ogromu lamp. Celem naszych warsztatów jest nauczenie Cię zdjęć w świetle dziennym, podstaw kompozycji i stylizacji fotograficznej. Na warsztatach będziemy skupiać się na historii, przez co zdjęcie będzie znacznie interesujące dla odbiorcy.  Uczestnicy wezmą czynny udział w powstawaniu profesjonalnej sesji fotograficznej oraz zdobędą wiedzę z zakresu stylizacji i kompozycji i obróbki.

 

Czego się nauczysz?

 

  • Duży zakres wiedzy o kompozycji w fotografii kulinarnej (do wykorzystania również w innych dziedzinach fotografii).
  • Podstaw sztuki stylizacji kulinarnej.
  • Na jakich trybach i w jakim systemie pracy najlepiej fotografować jedzenie. Podstawy obsługi aparatu: przysłona, ISO, balans bieli.
  • Jak sprawnie zorganizować sesję kulinarną.
  • Jak operować światłem zastanym w fotografii kulinarnej.
  • Jak opowiadać historię i budować odpowiedni nastrój na zdjęciach jedzeniowych.

 

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych fotografów. Nie ma znaczenia, czy jesteś blogerem kulinarnym, restauratorem, szefem kuchni, producentem żywności, profesjonalnym fotografem czy gospodynią domową. Jeśli chcesz nauczyć się fotografować jedzenie w prosty, lecz piękny i niebanalny sposób – te warsztaty są dla Ciebie. Wymagana jest jedynie podstawowa wiedza fotograficzna oraz znajomość obsługi własnego sprzętu.

 

TERMINY ZAJĘĆ:

05.11.2019 od 17.00 do 20.00

09.11.2019 od 10.00 do 13.00

16.11.2019 od 10.00 do 13.00

19.11.2019 od 17.00 do 20.00

 

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną

https://azmilo.pl

Zdjęcia
O prowadzącym

„Aż Miło” to duet kobiet wrażliwych. Ada i Żaneta.Okazało się, że marzymy o tym samym. O fotograficznym, kobiecym duecie, o kreatywnej acz minimalistycznej fotografii, która zachwyca nie tylko pięknymi kadrami, ale i ciekawymi stylizacjami. Ada jest mistrzynią portretów, Żaneta czuję się jak ryba w wodzie stylizując i fotografując produkty oraz kulinaria. Fotografujemy już od wielu lat, zdobywając doświadczenie w różnych dziedzinach fotografii.

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 10