Dziecięcy Galimatias: Gotowanie z Leną Górą – finalistką MasterChef Junior

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!

Termin: 30-01-2022
Godzina: 11.00
Czas trwania: 4h

Prowadzący: Lena Góra
Cena: 119 zł
Całkowita ilość miejsc: 16

O warsztatach

Program MasterChef Junior to dla każdego młodego kucharza nie lada gratka. Mamy w swoi województwie wielką szczęściarę, która dzięki swojej pracy i zaangażowaniu w gotowanie już w tak młodym wieku, dostała się do programu. Lena z przyjemnością zgodziła się opowiedzieć nam jak tam jest i poprowadzić warsztaty kulinarne. Doświadczenie mówi nam, że to będą wyjątkowo udane warsztaty ponieważ dzieci między sobą porozumiewają się najlepiej.

MENU JUŻ WKRÓTCE

W trakcie warsztatów będzie również przeznaczony czas na zadawanie pytań dotyczących uczestnictwa w programie MasterChef.

 

Informacje organizacyjne:

– warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 – 14 lat

– do 8 roku życia (włącznie) dzieci pracują na jednym stanowisku z opiekunem (jeden bilet na dwoje)

– dzieci powyżej 8 roku życia pracują samodzielnie (rodzice mogą dokupić bilet na swoje stanowisko z 50% rabatem)

 

Dziecięcy Galimatias to warsztaty stworzone z myślą o najmłodszych. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni.

Zdjęcia
O prowadzącym

Lena Góra – ma zaledwie 11 lat, a na swoim koncie już pierwsze poważne sukcesy kulinarne.  Top7 w szóstej edycji Masterchef Junior. Uwielbia kuchnię włoską i japońską. Nie boi się eksperymentów i często sama wymyśla przepisy i receptury. W kuchni urzęduje od kiedy skończyła 3 lata. Poza gotowaniem lubi projektować i tworzyć miniaturki mebli i ubrań.

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!