Rodzinny Galimatias: Kolorowe babeczki

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!

Termin: 15-07-2020
Godzina: 17:00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Justyna Ciesun
Cena: 49 zł
Całkowita ilość miejsc: 15

O warsztatach

Muffiny, cupcakesy, … piękne i kolorowe babeczki, które kuszą nie tylko swym wyglądem, ale i smakiem. Coraz częściej uśmiechają się do nas z cukierni. My na warsztatach przygotujemy te kolorowe cuda nie gorsze niż te które wychodzą spod ręki cukiernika.  Na początek przygotujemy ciasto na babeczki, włożymy je do form i upieczemy. Na koniec stworzymy barwne dekoracje z wykorzystaniem owoców, kremów, lukru i jadalnych dekoracji. Będzie kolorowo, smacznie, uroczo i słodko. Musisz być z nami.

 

Informacje organizacyjne:

– warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 -16 lat

– bilet obejmuje: dziecko +opiekuna

– cena za bilet: 49 zł

Rodzinny Galimatias to rodzinne warsztaty przygotowane z myślą o całej rodzinie. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni.

Zdjęcia
O prowadzącym

Po 15 latach pracy w korporacji zmieniła swoją ścieżkę zawodową. Odnalezienie się w scenerii kulinarnej było tylko chwilą. Swoją pasję wykorzystuje w kuchni eksperymentując i testując różne przepisy. Uwielbia dzieci, to dzięki nim praca w kuchni daje taką przyjemność. Na co dzień z rodziną stara się przestrzegać zasad zdrowego odżywiania poprzez wspólne gotowanie i zabawę. Podczas warsztatów stara się przekazać ogromną dawkę wiedzy z dużą dozą humoru. Wolne chwile lubi spędzać za obiektywem aparatu, zagłębiając techniki fotografii kulinarnej. Wielbicielka wyrobów cukierniczych i szczerości na talerzu.

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!