Dziecięcy Galimatias: Świąteczne pierniczki

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!

Termin: 11-12-2021
Godzina: 11.00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Gosia Góral
Cena: 69 zł
Całkowita ilość miejsc: 20

O warsztatach

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami na warsztaty robinia pierników. Podczas warsztatów dzieci poznają przepis na przygotowanie tych najpopularniejszych świątecznych ciasteczek, będą samodzielnie wałkować ciasto, wykrawać pierniki a następnie je dekorować na najróżniejsze sposoby. Będzie również przygotowana strefa, gdzie dzieci będą mogły zapakować swoje pierniki na słodki upominek dla najbliższych.

 

Informacje organizacyjne:

– warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 – 14 lat

– do 8 roku życia (włącznie) dzieci pracują na jednym stanowisku z opiekunem (jeden bilet na dwoje)

– dzieci powyżej 8 roku życia pracują samodzielnie (rodzice mogą dokupić bilet na swoje stanowisko z 50% rabatem)

 

Dziecięcy Galimatias to warsztaty stworzone z myślą o najmłodszych. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni.

Zdjęcia
O prowadzącym

Małgorzata Góral – jedna z najmłodszych prowadzących w naszym studiu. Wielka miłośniczka jedzenie i gotowania, która przy okazji uwielbia również dzieci. Wynikiem tego jest fakt, że Gosia już od pierwszego roku studiów prowadziła warsztaty dla dzieci w jednym z Warszawskich studiów kulinarnych, także doświadczenie przy pracy z dziećmi ma ogromne. Ukończyła wychowanie fizyczne na AWF w Warszawie, co jest mocno związane z jej życiową pasją łucznictwem olimpijskim.

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!