Rodzinny Galimatias: Strasznie fajne warsztaty Halloween

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 20

Termin: 30-10-2020
Godzina: 17:00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Justyna Ciesun
Cena: 99 zł
Całkowita ilość miejsc: 10

O WARSZTATACH

Tym razem zainspirowani amerykańskim świętem zajęcia Rodzinny Galimatias poświęcimy tematowi Halloween.

Dzieciaki wraz z prowadzącą przygotują hot-dogi mumie, upieką „paluchy baby jagi” i przygotują krwisty napój. Na spotkanie nie zabraknie również zajęć manualnych, które pozwolą rozbudzić naszą kreatywność. Każde dziecko stworzy swojego balonowego potworka oraz przygotuje sobie maskę idealną na upiorny halloweenowy wieczór.

 

Informacje organizacyjne:

– warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 -14 lat

– bilet obejmuje: dziecko +opiekuna

– cena za bilet: 99 zł

 

Informujemy, że na warsztatach zachowany jest reżim sanitarny tj. grupa zajęciowa jest nieliczna, zachowane są odstępy między uczestnikami, każdy uczestnik przy wejściu ma mierzoną temperaturę, dezynfekuje ręce oraz jest zobowiązany do noszenia maseczki.

O PROWADZĄCYM

Po 15 latach pracy w korporacji zmieniła swoją ścieżkę zawodową. Odnalezienie się w scenerii kulinarnej było tylko chwilą. Swoją pasję wykorzystuje w kuchni eksperymentując i testując różne przepisy. Uwielbia dzieci, to dzięki nim praca w kuchni daje taką przyjemność. Na co dzień z rodziną stara się przestrzegać zasad zdrowego odżywiania poprzez wspólne gotowanie i zabawę. Podczas warsztatów stara się przekazać ogromną dawkę wiedzy z dużą dozą humoru. Wolne chwile lubi spędzać za obiektywem aparatu, zagłębiając techniki fotografii kulinarnej. Wielbicielka wyrobów cukierniczych i szczerości na talerzu.

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 20