Rodzinny Galimatias: warsztaty online

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 48

Termin: 02-05-2020
Godzina: 11.00
Czas trwania: 1,5h

Prowadzący: Gosia Góral
Cena: 19,99 zł
Całkowita ilość miejsc: 50

O warsztatach

Rodzinny Galimatias to warsztaty stworzone z myślą o całej rodzinie. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni.

Pierwszy raz warsztaty z tej serii odbędą się w wersji online.

Kochani rodzice! Sobotni obiad macie z głowy 😉

 

Dostosowując się do panujących warunków już 2 maja ruszamy z warsztatami online. Mamy nadzieję, że mimo tej nowej formy równie chętnie będziecie nam towarzyszyć. Na początek warsztaty z serii Rodzinny Galimatias, gdzie nasze kochane dzieci przygotują dla całej rodziny pyszny sobotni obiad.

W menu klasyczna włoska lasagne’a a na deser sernik mango.

Obiecujemy, że będzie pysznie. Warsztaty są kierowane do wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, dzieci od 10 roku życia powinny dać radę same, młodsze będą potrzebowały małej pomocy rodziców.

 

Dodatkowe informacje:

Warsztaty odbędą się na żywo na specjalnie dedykowanej do tego celu platformie internetowej, (nie trzeba ściągać żadnego dodatkowego programu, wystarczy jedynie przyłącze do internetu). W trakcie transmisji zachęcamy do zadawania pytań na czacie, na które Gosia będzie odpowiadała w trakcie i po warsztatach. Po zakupie biletu online przez naszą stronę internetową www.studio.domowaspizarnia.pl, po zaksięgowaniu wpłaty (zazwyczaj następnego dnia) otrzymają Państwo na podany przy zakupie adres e-mail link do dołączenia do kursu (link aktywny w dniu kursu 2 maja od 11.00-12.30) i listę produktów, które trzeba będzie zakupić. WAŻNE: produkty muszą być odmierzona przed warsztatami – dzięki temu mamy gwarancję, że przygotowane dania będą smakować dokładnie tak jak te spod ręki naszej prowadzącej (w przepisie zostanie podana gramatura, a nie ilość w przeliczeniu na szklanki, ponieważ nasze szklanki różnią się od siebie 😉 ).

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy.

Zdjęcia
O prowadzącym

Małgorzata Góral – jedna z najmłodszych prowadzących w naszym studiu. Wielka miłośniczka jedzenie i gotowania, która przy okazji uwielbia również dzieci. Wynikiem tego jest fakt, że Gosia już od pierwszego roku studiów prowadziła warsztaty dla dzieci w jednym z Warszawskich studiów kulinarnych, także doświadczenie przy pracy z dziećmi ma ogromne. Ukończyła wychowanie fizyczne na AWF w Warszawie, co jest mocno związane z jej życiową pasją łucznictwem olimpijskim.

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 48