Rodzinny Galimatias: Świąteczne pierniki

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 10

Termin: 21-12-2020
Godzina: 17.00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Justyna Ciesiun
Cena: 89 zł
Całkowita ilość miejsc: 10

O warsztatach

Na ostatnich warsztatach było tak fajnie, że postanowiliśmy wydarzenie powtórzyć.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami na warsztaty robienia pierników. Podczas warsztatów dzieci poznają przepis na przygotowanie tych najpopularniejszych świątecznych ciasteczek, będą samodzielnie wałkować ciasto, wykrawać pierniki a następnie je dekorować na najróżniejsze sposoby. Będzie również przygotowana strefa, gdzie dzieci będą mogły zapakować swoje pierniki na słodki upominek dla najbliższych. Nasze spotkanie uświetni typowo zimowy napój jakim jest gorąca czekolada z malinami i bitą śmietaną.

Rodzinny Galimatias to rodzinne warsztaty przygotowane z myślą o całej rodzinie. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni.

Najważniejsze informacje:

-1 bilet obejmuje dziecko + opiekuna,

– data warsztatów: 21.12.2020

– godzina: 17.00 – cena: 89 zł

– uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą pojemnika wielorazowego na przygotowane ciasteczka,

– na warsztatach zachowane są wszelkie normy sanitarne: kameralne grupy, zachowanej odpowiednich odległości, pomiar temperatury, maseczki, dezynfekcja rąk, dezynfekcja stołów,

– może się zdarzyć, że warsztaty zostaną odwołane gdy nie zgłosi się odpowiednia liczba osób (bilety za bilety zostaną wtedy zwrócone)

Zdjęcia
KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 10