Rodzinny Galimatias Kolorowa kuchnia ze Stefcią i Mateuszem z MasterChefa Junior

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!

Termin: 15.02.2020
Godzina: 10.00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Stefania Jankielewicz i Mateusz Oleksa
Cena: 99 zł
Całkowita ilość miejsc: 20

O warsztatach

Rodzinny Galimatias to seria warsztatów dla całej rodziny! W natłoku codziennych obowiązków to idealna odskocznia, a także świetny pretekst to spędzenia wspólnie czasu.

Warsztaty te poprowadzi Stefcia Jankielewicz i Mateusz Oleksa znani i lubiani uczestnicy III edycji Masterchef Junior, którzy nie tylko zarażą dzieciaki miłością do gotowania, ale także opowiedzą o kulisach programu.

Na warsztatach uczestnicy przygotują z pomocą Stefci i Mateusza na danie główne ravioli ze szpinakiem a na deser kolorowe muffinki na różne sposoby.

Brzmi pysznie? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Zdjęcia
O prowadzącym

Stefcia Jankielewicz –najmłodsza uczestniczka III edycji Masterchef Junior i pasjonatka wybornej kuchni. Uwielbia gotować dania kuchni polskiej i włoskiej, promuje ekologiczne składniki i popiera kuchnię wegetariańską oraz aktywny tryb. Sama pływa, jeździ konno. Od dwóch lat rozwija umiejętności jeździeckie, startuje w zawodach, a dla swojego konia przygotowuje przysmaki. Uwielbia podróże z których przywozi pomysły kulinarne. W przyszłości marzy o własnej stadninie koni połączonej z restauracją, gdzie swoich gości będzie witać zdrowym jedzeniem i uczyć szacunku do zwierząt.

Mateusz Oleksy – uczestnik III edycji Masterchef Junior oraz Małych Szefów. Prowadzi warsztaty kulinarne dla dzieci i prezentuje własne sposoby na proste gotowanie na swoim kanale you tube.  Jest wielbicielem kuchni azjatyckiej ale nieobce są mu dania z najróżniejszych zakątków świata.

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!