Rodzinny Galimatias: Amerykańskie Śniadanie (8-14 lat)

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!

Termin: 17-11-2019
Godzina: 10.00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Gosia Góral
Cena: 79 zł
Całkowita ilość miejsc: 18

O warsztatach

Amerykańskie śniadanie każdego dnia to niespełniony sen większości dzieciaków. Śniadanie kolorowe, doskonale pyszne, którego podstawą niewątpliwie są pancake’sy.

Podczas najbliższego Rodzinnego Galimatiastu takie właśnie śniadanie przygotujemy.

 

W menu:

– pancakes’y z jajkiem i bekonem,

– pancakes’y z syropem klonowym, owocami i własnoręcznie robionymi lodami waniliowymi.

 

Rodzinny Galimatias to rodzinne warsztaty przygotowane z myślą o całej rodzinie. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni.

Warsztaty kierowane są do dzieci w wieku 8-14 lat, lecz jeśli wiesz że Twoje dziecko po raz pierwszy będzie pracowało w kuchni i nie jesteś pewna czy sobie poradzi, zawsze możesz wybrać młodszą grupę.

Zdjęcia
O prowadzącym

Małgorzata Góral – jedna z najmłodszych prowadzących w naszym studiu. Wielka miłośniczka jedzenie i gotowania, która przy okazji uwielbia również dzieci. Wynikiem tego jest fakt, że Gosia już od pierwszego roku studiów prowadziła warsztaty dla dzieci w jednym z Warszawskich studiów kulinarnych, także doświadczenie przy pracy z dziećmi ma ogromne. Ukończyła wychowanie fizyczne na AWF w Warszawie, co jest mocno związane z jej życiową pasją łucznictwem olimpijskim.

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!