Rodzinny Galimatias: Amerykańskie Śniadanie (4-7 lat)

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 5

Termin: 17-11-2019
Godzina: 14.00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Gosia Góral
Cena: 79 zł
Całkowita ilość miejsc: 18

O warsztatach

Amerykańskie śniadanie każdego dnia to niespełniony sen większości dzieciaków. Śniadanie kolorowe, doskonale pyszne, którego podstawą niewątpliwie są pancake’sy.

Podczas najbliższego Rodzinnego Galimatiastu takie właśnie śniadanie przygotujemy.

 

W menu:

– pancakes’y z syropem klonowym, owocami i własnoręcznie robionymi lodami waniliowymi

– shake owocowy z lodami waniliowymi

 

Rodzinny Galimatias to rodzinne warsztaty przygotowane z myślą o całej rodzinie. Nauka gotowania poprzez wspólną zabawę to doskonały pomysł na kreatywne spędzenia czasu, gdzie najmłodsi będą mogli się poczuć jak mistrzowie kuchni.

Warsztaty kierowane są do dzieci w wieku 4-7 lat, lecz jeśli wiesz że Twoje dziecko dobrze odnajduje się w kuchni, gotowało już nie raz i chce uczestniczyć w trudniejszych warsztatach, to nie ma problemu aby zakupić bilet na starszą grupę.

Zdjęcia
O prowadzącym

Małgorzata Góral – jedna z najmłodszych prowadzących w naszym studiu. Wielka miłośniczka jedzenie i gotowania, która przy okazji uwielbia również dzieci. Wynikiem tego jest fakt, że Gosia już od pierwszego roku studiów prowadziła warsztaty dla dzieci w jednym z Warszawskich studiów kulinarnych, także doświadczenie przy pracy z dziećmi ma ogromne. Ukończyła wychowanie fizyczne na AWF w Warszawie, co jest mocno związane z jej życiową pasją łucznictwem olimpijskim.

KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH

Pozostało miejsc: 5