Rodzinny Galimatias: Andrzejki

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!

Termin: 26-11-2020
Godzina: 17:00
Czas trwania: 3h

Prowadzący: Justyna Ciesun
Cena: 99 zł
Całkowita ilość miejsc: 10

O WARSZTATACH

Popularny wieczór wróżb już niebawem.  Z tej okazji zapraszamy swoich najmłodszych gości na warsztaty kulinarne Rodzinny Galimatias: Andrzejki. Na zajęciach przygotujemy smaczną przekąskę jaką są proziaki z masłem czosnkowym, upieczemy ciasteczka z wróżbą i nauczymy się przygotowywać kolorowe drinki. Warsztaty odbędą się w typowo andrzejkowej atmosferze. Podczas spotkania prowadząca opowie dzieciom o bogatych tradycjach andrzejkowych, historii imienia świetego Andrzeja i najpopularniejszych wróżbach. Jak zwykle szykuje się fajna zabawa i kreatywnie spędzony czas. Serdecznie zapraszamy.

 

Najważniejsze informacje:

– 1 bilet obejmuje dziecko + opiekuna,

– data warsztatów: 26.11.2020

– godzina: 17.00

– cena: 99 zł

– uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą pojemnika wielorazowego na przygotowane ciasteczka,

– na warsztatach zachowane są wszelkie normy sanitarne: kameralne grupy, zachowanej odpowiednich odległości, pomiar temperatury, maseczki, dezynfekcja rąk, dezynfekcja stołów,

– może się zdarzyć, że warsztaty zostaną odwołane gdy nie zgłosi się odpowiednia liczba osób (bilety za bilety zostaną wtedy zwrócone)

O PROWADZĄCYM

Po 15 latach pracy w korporacji zmieniła swoją ścieżkę zawodową. Odnalezienie się w scenerii kulinarnej było tylko chwilą. Swoją pasję wykorzystuje w kuchni eksperymentując i testując różne przepisy. Uwielbia dzieci, to dzięki nim praca w kuchni daje taką przyjemność. Na co dzień z rodziną stara się przestrzegać zasad zdrowego odżywiania poprzez wspólne gotowanie i zabawę. Podczas warsztatów stara się przekazać ogromną dawkę wiedzy z dużą dozą humoru. Wolne chwile lubi spędzać za obiektywem aparatu, zagłębiając techniki fotografii kulinarnej. Wielbicielka wyrobów cukierniczych i szczerości na talerzu.

Niestety, wszystkie miejsca na te warsztaty już się wyprzedały!